panel prav
paneli_verh
ВОЛИНСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ІМЕНІ І.Ф. СТРАВІНСЬКОГО
emblema
офіційний сайт

 

 

керівництво
історія
відділи
навчання
колективи
лауреати
концерти
студія
абітурієнтам
бібліотека
медіатека
фотогалерея
бухгалтерія
контакти
документи

Згідно з рішенням Волинської обласної ради від 7 вересня 2017 р. №15/28 Волинське державне училище культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського перейменовано на Волинський коледж культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського

 

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ

АНСАМБЛЬ НАРОДНОЇ ПІСНІ – Перша премія Конкурсу солістів-вокалістів та ансамблів, приуроченому річниці Т.Шевченка та Лесі Українки

ІВАННА КУЛЮК, ВІТАЛІЙ КОВЧ – лауреати Міжнародного конкурсу польської прози та поезії

ВЛАДИСЛАВ КАРПОВ – двічілауреат лауреат Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою «Нові імена України» (Київ), Міжнародного вокального конкурсу «Перлини мистецтва» (Київ)

ТЕТЯНА НОВИЦЬКА — Перша премія фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (Київ)

МАРІЯ АРЕСТОВИЧ – двічілауреат Перша премія Обласного конкурсу «Ти не згасла зоре ясна» (Луцьк); Перша премія Міжнародного фестивалю-конкурсу «Дніпровські хвилі» (Дніпро)

ДІАНА ЖОГА – двічілауреат Дипломант Всеукраїнського конкурсу скрипалів у Львові; Перша премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич); лауреат Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України» (Київ)

АННА САЧКОВСЬКА – Третя премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)

ОЛЕНА ГОНТАРУК – Друга премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)

МИРОСЛАВА ПРОКОПЕНКО – Перша премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)

АНАСТАСІЯ БАЗЮК – Диплом Першого дитячо-юнацького конкурсу піаністів «Шопенівська весна» (Луцьк)

АНАСТАСІЯ ТІМОФЄЄВА – Перша премія Всеукраїнського конкурсу «Belissimo–2017» (Київ)

СОЛОМІЯ САК – Диплом Всеукраїнського конкурсу «Belissimo–2017» (Київ)

ЕДЕРА БОНДАРУК – Гран-Прі Першого міжнародного фестивалю-конкурсу «Станкович-fest» (Ужгород)

СОЛОМІЯ ПАВЛЮК, ІРИНА ГОЛУБ (дует) – Друга премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)

ГАННА ЗАПУГОВИЧЕНКО, ІРИНА ГУБАРИК – Перша премія Міжнародного благодійного фестивалю-конкурсу «Зимова фантазія» (Київ)

КАТЕРИНА ЛАГОВСЬКА, НАТАЛІЯ СТЕЦЮК — Гран-Прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Місто Лева – 2017» (Львів)

НАТАЛІЯ БОЙКО, ТЕТЯНА ЛУЗАНОВА – двічілауреати Перша премія Всеукраїнського конкурсу «Обрії класики» (Київ), Друга премія П’ятого міжнародного конкурсу для вчителів музики в Варшаві

МАТВІЙ МАТВІЙЧУК – Дипломант Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)

ПАВЛО ЛИСЮК – Дипломант Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)
МИКОЛА ЯКОВЛЮК — двічілауреат Дипломант Міжнародного конкурсу виконавців на духових інструментах імені Д. Біди (Львів); Третя премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)

МИРОСЛАВ ВІВЧАРУК — двічілауреат Дипломант Міжнародного конкурсу виконавців на духових інструментах імені Д. Біди (Львів); Друга премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)

АНДРІЙ ДАТЧУК – Перша премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)
ВЛАДИСЛАВ КОЗИЦЬКИЙ — Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)

ДМИТРО ПАРХОМОВИЧ – двічілауреат Третя премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич); Друга премія Всеукраїнського конкурсу «Belissimo–2017» (Київ)

ОРЕСТ ЦЬОЛКОВСЬКИЙ – двічілауреат Дипломант Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич); Друга премія Всеукраїнського конкурсу «Belissimo–2017» (Київ)

МИХАЙЛО ГЛАДКОВ, СТЕПАН ДЕЙНИК (дует) – Перша премія Всеукраїнського конкурсу «Франкове підгір’я» (Дрогобич)

ВІКТОРІЯ ЛЕСНІК – Третя премія Міжнародного благодійного фестивалю-конкурсу «Зимова фантазія» (Київ)

АНАСТАСІЯ ГАЛЬОМ – Перша премія Міжнародного благодійного фестивалю-конкурсу «Зимова фантазія» (Київ)

СЕРГІЙ ТАРГОНІЙ – двічілауреат Третя премія Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (Кропивницький); Третя премія Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «InterSvitiazAccoMusic – 2017» (Луцьк)

НАТАЛІЯ ГОРАЙЧУК – Друга премія Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «InterSvitiazAccoMusic – 2017» (Луцьк)

СУЗАННА ДЕМЧИК – Друга премія Міжнародного конкурсу «Понтійська арена» (Київ)

НАТАЛІЯ ЛОСЄВА – двічілауреат Друга премія Всеукраїнського конкурсу «Belissimo–2017» (Київ); Гран-Прі Міжнародного конкурсу «Понтійська арена» (Київ)

СТАНІСЛАВ КОЗІК – Диплом з відзнакою Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (Кропивницький)

ДАРИНА СОЛТИС – Диплом з відзнакою Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (Кропивницький)

СВІТЛАНА ТУРИНІНА – Третя премія Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (Кропивницький)

КАТЕРИНА ТКАЧУК – Друга премія Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (Кропивницький)

ДІАНА ЛУК’ЯНЧУК – двічілауреат Третя премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків); Третя премія Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (Кропивницький)

ЯРИНА СОЛОНЕНКО – двічілауреат Друга премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків); Перша премія Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (Кропивницький)

АННА ГОРОШКО – двічілауреат Перша премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків); Перша премія Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (Кропивницький)

ВЛАДИСЛАВ ВАКОЛЮК – двічілауреат Перша премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків); Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (Кропивницький)

МАКСИМ ЛЯСКОВСЬКИЙ – Третя премія Регіонального фестивалю-конкурсу виконавців на гітарі (Острог)

ВЛАДИСЛАВ ТАРАСЮК – Перша премія Регіонального фестивалю-конкурсу виконавців на гітарі (Острог)

ВАСИЛЬ ГРИЦКО – двічілауреат Третя премія Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу гри на народних інструментах «Мереживо» (Рівне), Друга премія Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк)

ІВАН ГНАТІВ – тричілауреат Третя премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків), Третя премія Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу гри на народних інструментах «Мереживо» (Рівне), Перша премія Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк)

СЕРГІЙ СЕВРЮКОВ – тричілауреат Третя премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків), Третя премія Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу гри на народних інструментах «Мереживо» (Рівне), Третя премія Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк)

ДУЖИК ВІТАЛІЙ – тричілауреат Друга премія Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу гри на народних інструментах «Мереживо» (Рівне), Друга премія Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк), Друга премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків)

ОЛЕКСАНДР КОНДРАТЮК – тричілауреат Друга премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків), Друга премія Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу гри на народних інструментах «Мереживо» (Рівне), Друга премія Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк)

СТЕПАН ДЕНИСЮК – тричілауреат Перша премія Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу гри на народних інструментах «Мереживо» (Рівне), Перша премія Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк), Друга премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків)

ІГОР ДІДЕНЧУК – тричілауреат Друга премія Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу гри на народних інструментах «Мереживо» (Рівне), Перша премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків), Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк)

АНСАМБЛЬ СОПІЛКАРІВ – тричілауреат Перша премія Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк), Перша премія Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу гри на народних інструментах «Мереживо» (Рівне), Перша премія П’ятого міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Art-Dominanta» (Харків)

АНСАМБЛЬ НАРОДНОЇ МУЗИКИ «Balcanica band» двічілауреат – Перша премія Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «InterSvitiazAccoMusic – 2017» (Луцьк); Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк)

ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ВОЛИНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УЧИЛИЩА КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ІМЕНІ І.Ф.СТРАВІНСЬКОГО – Перша премія Всеукраїнського конкурсу виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (Луцьк)

АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:43001, Волинська область, м. Луцьк,
вул. Т. Шевченка, 50, тел. для довідок (0332) 72 22 98
детальніше див.: www.vkkm.lutsk.ua/abiturientam.html

 

 

головна